Menu
Your Cart

Hakkımızda

Eğitim sektörünün öncü markalarından Fi Eğitim Kurumları 30 yıllık alt yapı ve tecrübesiyle ortaya çıkan www.akademikpusulam.com, Türkiye’deki e-ticaret Sınav kitap satış sektörünü daha iyi bir yere taşımak ve müşteri memnuniyetini arttırmak için kurulmuştur.

Akademikpusulam üzerinden birçok Eğitim Kurumunun Eğitim Materyallerine karmaşa yaşamadan ulaşabilir. Yayınlanan birçok TYT, AYT ve LGS sınavlarına yönelik soru bankalarına erişebilirsiniz.


Neden AkademikPusulam?


%100 Mutlu Okur

Biz de senin gibi kitapları çok seviyoruz. Üye olduğun andan sipariş sonrasına kadar her adımda memnuniyetin birinci önceliğimiz.

7/24 Müşteri Hizmetleri

Tüm soru ve sorunların için her zaman buradayız. “Müşteri Hizmetleri” servisimize, e-posta veya sosyal medya üzerinden 7 gün 24 saat, çağrı merkezimizden ise hafta içi 09:00 - 18:00 arası ulaşabilirsin.

Hızlı ve Kolay İade

Tek tıkla hızlı ve kolay iade akademikpusulam’da. Tek yapman gereken “Siparişlerim” sayfasına girerek iptal etmek istediğin ürünü seçmek. Bu kadar basit.

Güvenli Alışveriş

Güvenliğe ve gizliliğe önem veriyoruz. 256bit SSL* Güvenlik Sertifikası’na sahip kidega.com’da güvenle alışveriş yapabilirsin.

* SSL gönderilen bilginin kesinlikle ve sadece doğru adreste deşifre edilebilmesini sağlar. Bilgi gönderilmeden önce otomatik olarak şifrelenir ve sadece doğru alıcı tarafından deşifre edilebilir. Her iki tarafta da doğrulama yapılarak işlemin ve bilginin gizliliği ve bütünlüğü korunur.


Gezinme deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini geliştirmek için tanımlama bilgileri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Gizlilik ve Güvenlik Politikası.